wtorek, 23 sierpnia 2016

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables

Należę do serwisu EverydayMe Poland, gdzie od czasu do czasu mam przyjemność testować różne nowinki rynkowe od Procter & Gamble. Tym razem udało mi się dostać do testowania nowych perełek zapachowych Lenor Unstoppables. Byłam ich ciekawa, czym one w ogóle są i czy rzeczywiście tak pachną jak zachwalają w reklamie ;). Nie jestem typem gdzie łatwo mnie do czegoś przekonać, zazwyczaj do takich nowinek podchodzę z przymrużeniem oka ;). Jednak perełki mnie nie zawiodły, spisały się na medal :).


Czym są perełki?

Są te specjalne perełki, które wsypujesz do pralki przed rozpoczęciem prania, aby cieszyć się długotrwałą świeżością ubrań. Perełki rozpuszczają się podczas prania. uwalniają swój zapach i nasycają nim włókna Twoich ubrań, aby zapewnić Ci do 12 tygodni świeżości* :)

*dotyczy ubrań przechowywanych w szafie

Dla mnie perełki są ciekawe, inną alternatywą do płynu do płukania. Zajmują zdecydowanie mniej miejsca i ten zapach! Tak przekonałam się do nich, zanim trafiły do bębna pralki :D.
 Czuć intensywność, ale nie taką drażniącą, a przyjemną :).

Perełki mają innowacyjną formułę, zawierają 9 razy więcej składników zapachowych niż inne produkty Lenora.

I co najfajniejsze, perełki można dozować tak jak się lubi. Chcesz bardziej intensywny zapach? Wsypujesz więcej perełek, delikatny? To mniej ;).

U mnie na pierwszy ruch poszło tylko trochę perełek i zapach jest taki jak lubię. Czuć go, ale nie mocno. Następnym razem skusze się na całą miarkę perełek, aby móc poznać pełną intensywność perełek. Pewnie się nie zawiodę ;).

Jak stosować? Podsumowując:

-perełki zajmują mniej miejsca niż płyn do prania
-przyjemnie, czysto i wygodnie
-możesz dozować tak aby uzyskać intensywność zapachu taką jaką lubisz
-więcej składników zapachowych niż inne produkty Lenora, a więc intensywniejszy zapach prania


Dla mnie Lenor Unstoppables spisał się na medal. Wygodne, poręczne opakowanie, przyjemny zapach i to w trzech wariantach do wyboru. Myślę, że zagości u mnie na dłużej . 

A Wy miałyście okazje stosować perełki Lenor? Jak wrażenia? 
Czekam na Wasze komentarze :).


1 komentarz:

Będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie parę słów :).