czwartek, 30 maja 2013

Pomysł na przerobienie skrzyneczek/szkatułek

Jakiś czas temu kupiłam w pewnym sklepie skrzyneczki (chyba na herbatę) podniszczone ale co najważniejsze przecenione :). Spodobała mi się ich wielkość i to, że mają przegródki i śmiało mogą posłużyć  za puzderka na biżuterię. Mam bardzo dużo różnych świecidełek więc wzięłam trzy a co :).

Długo myślałam jak je przerobić aby dać im drugie ładniejsze życie. I tak jak to zwykle u mnie bywa pomysł przyszedł sam. W Castoramie znalazłam szary spray za 20 zł (starczyło na popsikanie wszystkich trzech skrzyneczek) a w Empiku pocztówki (ku mej radość przecenione :D) które idealnie wpasowały mi się w mój pomysł na przeróbkę puzderek. I tak po popsikaniu sprayem i naklejeniu kartek mam przerobione skrzyneczki. Trochę pracy i tanim kosztem można uzyskać efekt który najbardziej będzie nam pasował do wystroju mieszkania a podniszczonym rzeczą dać drugie życie :).
Poniżej zdjęcia tej małej metamorfozy.


piątek, 24 maja 2013

Trochę poprzednich prac

Jak na razie u mnie z nowościami słabiutko, a to jedno się suszy, drugie czeka na wene a trzecie... . No właśnie a trzecie jeszcze troszkę poczeka :D. Dlatego mam dla was parę zdjęć moich prac które były juz pokazane na poprzednim blogu. Dla tych co znają dla przypomnienia, a dla tych co jeszcze nie widzieli fotki :Kot którym zainspirowałam się przeglądając ogromne zasoby internetu ;).

A tu coś co zrobiłam dla siebie. Od dawna podobają mi się różne napisy dekoracyjne i jak to zwykle bywa nie można nic takiego znaleść do kupienia. A jak już jest to za taką cenę, że hym delikatnie mówiąc szkoda gadać ;). I narodził się pomysł żeby spróbować zrobić coś takiego z masy i tak powstał mój pierwszy dekoracyjny napis ;).
A na koniec małe wiosenne ptaszki :).
środa, 22 maja 2013

I w końcu jestem :)

O tak jestem, w końcu! Nie wiem czemu tak długo zwlekałam aby założyć tutaj bloga ;).
Zasiedziałam się zbyt długo na pingerze od którego zaczęłam prowadzić bloga o swoim hobby.
Po spędzeniu prawie całego dnia na blogspocie, układaniu i planowaniu wyglądu mojego bloga -myślę że warto było spróbować. Oczywiście to wszystko czas pokaże ;). Są tu większe możliwości więc mam nadzieję, że skorzystam na tym :). A więc witam się serdecznie i mam nadzieję że będziecie do mnie zaglądać, komentować. Głównie będę pokazywać swoje masosolne twory, ale i nie tylko. Czasem pewnie napisze coś o sobie, pokaże jakiś inny kawałek mojego życia ;). Wszystko z czasem.
Dziś trochę moich prac które możecie obejrzeć na  http://www.karen29.pinger.pl , aktulane moje prace pewnie pojawią się tutaj niedługo ;). Pozdrawiam ciepło!